Kontaktujte nás

737 238 013

KDO JSME

Jsme tradiční český výrobce elektrických ohřívačů vody včetně příslušenství. V tomto oboru působíme více než 20 let. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Neustále investujeme do vývoje a naší doménou je také kvalitní servis a 100 % odbornost. 

Vyznáváme filozofii maximální dostupnosti servisu našich výrobků. Zajišťujeme širokou síť autorizovaných servisů po celém území ČR, ale i SR, tak abychom Vám byli vždy k dispozici. Pro Váš ještě větší komfort provozujeme také technickou infolinku - 737 238 014 včetně firemního servisního střediska na adrese:  Bukovecká 1202, Jablunkov, PSČ 739 91.

 

Vyznáváme tyto hodnoty:

 

Jsme puntičkáři: Máme rádi věci v pořádku a bez stresu. V práci nevynecháme žádný detail.

Jsme slušní: Respektujeme přání klienta, potřeby našich zaměstnanců i sami sebe.

Nestojíme na místě: Aktivně se zajímáme o dění v oboru. Sledujeme výzkumy a vědu, investujeme do vývoje a neustále zlepšujeme kvalitu našich výrobků.

Jsme kreativní: Baví nás rozvíjet kreativitu a aplikovat nové nápady. 

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů