Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

BOJLERY

BOJLERY od 20-ti litrů

Tlakové zásobníkové ohřívače s objemem 20 l a více označujeme jako bojlery. Představují efektivní způsob ohřevu vody pro místa s více odběrnými body, kde se počítá se stálou spotřebou teplé vody.

Kvalitně zpracované bojlery Wterm jsou tvořené ocelovou nádobou zásobníku s keramickým smaltem, ochranou hořčíkovou anodou a kvalitní polyuretanovou izolací zajišťující nízké tepelné ztráty a nízké provozní náklady. Ohřev zajišťuje elektrické topné těleso. Vyrábíme i kombinované bojlery, u kterých se kromě elektrického ohřevu využívá i ohřev z externího zdroje (tepelného čerpadla, krbové vložky, solárního panelu).

V nabídce naleznete elektrické bojlery na vodu o objemu 20 l–500 l, v případě vašeho zájmu vyrobíme na zakázku i bojlery s objemem do 2 000 l. Menší objemy pak naleznete v sekci Zásobníkové ohřívače do 20 l. Poskytujeme horizontální i vertikální bojlery k umístění na zeď nebo stojaté ohřívače vody sloužící k usazení na zem.

Elektrické bojlery FEZ a FEZL 30-200 l, AQ 30-200l, V 140-500l i speciální úzké bojlery Slim 20-80 l se postarají o dostatečnou zásobu teplé vody v bytech, domech, kancelářích i dílnách.

Naše nabídka obsahuje také topná tělesa do bojlerů.

KE STAŽENÍ

KATALOG OHŘÍVAČŮ

SEZNAM NÁVODŮ

VIDEA S PRODUKTY

Schéma zapojení elektrických bojlerů a návody k obsluze naleznete u jednotlivých ohřívačů.

Naše elektrické bojlery:

    Jsme jedničky v elektrickém ohřevu vody

             ELEKTRICKÉ BOJLERY

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů