Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

RADIÁTORY

Deskové a podlahové radiátory Wterm jsou vyráběny z mědi a hliníku. Topné médium prochází měděnou trubkou a předávané teplo je přenášeno pevně nalisovanými hliníkovými lamelami do okolního prostředí s pomocí intenzivní konvekce. Díky použitým materiálům nepodléhají tato otopná tělesa korozi a poskytují vysoký tepelný výkon při minimálních ztrátách. Nízká hmotnost a malý objem zjednodušují dopravu a instalaci. Malým objemem vody v topných tělesech zajišťujeme nízkou tepelnou setrvačnost takovéto konstrukce otopných těles, radiátorů, což umožňuje rychlý ohřev a okamžité zahájení konvekce k ohřevu místnosti. Použití ušlechtilých materiálů předurčuje tyto radiátory rovněž pro využití ve vlhkých prostorech jako jsou například bazény, koupelny a umyvárny. Tento systém rovněž dodáváme v provedení pod uroveň podlahy v kompletu s příslušnou zápustnou skříní k zabudování (zalití) do tělesa podlahy.

Ideální kombinaci pak tvoří s našimi elektrokotli.

KE STAŽENÍ

SEZNAM NÁVODŮ

VIDEA S PRODUKTY

KATALOG RADIÁTORŮ

Podrobnější informace o nástěnných deskových rádiátorech typu R, RD, RDC a podlahových radiátorech typu RK a RKV naleznete v katalogu, ten si můžete ve formátu PDF stáhnout zde.

Základní typy radiátorů:

  • R          -  nástěnné radiátory napájené z boku
  • RD        -  nástěnné radiátory napájené dole na boku 
  • RDC      -  nástěnné radiátory napájené dole vprostředku
  • RK        -  podlahové radiátory včetně kanálové skříně s přirozenou konvekcí
  • RKV      -  podlahové radiátory včetně kanálové skříně s nucenou cirkulací

Naše radiátory:

RD

RD

Na objednávku

Detail >

RDC

RDC

Na objednávku

Detail >

R

R

Na objednávku

Detail >

RK

RK

Na objednávku

Detail >

RKV

RKV

Na objednávku

Detail >

    Jsme jedničky v elektrickém ohřevu vody

             RADIÁTORY

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů