Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

PRŮTOKOVÉ OHŘÍVAČE VODY

Potřebujete vyřešit problém s dodávkou teplé vody? Na chatě, v domácnosti, ale i ve firmách použijte průtokový ohřívač Wterm.

Elektrické průtokové ohřívače vody dělíme na dvě kategorie dle jejich konstrukce a z ní plynoucího možného použití ve vodovodním řádu:

- beztlaké průtokové ohřívače vody

Beztlaké elektrické průtokové ohřívače vody jsou konstruovány pro jedno odběrné místo a je bezpodmínečně nutné tyto ohřívače provozovat ve spoluráci se speciélní vodovodní baterií. Výhodou takto konstruovaných průtokových ohřívačů jsou jejich nízké výrobní náklady z důvodu absence součástek namáhaných tlakem vody ve vodovodním řádu. Principem je uzavření tlakového rozvodu vodovodního řádu na vodovodní baterii. Takto pojatá konstrukce umožňuje udržet a zároveň nabídnout spotřebiteli nízkou pořizovací cenu a ekonomicky nejúspornější dodávku teplé užitkové vody.    

- tlakové průtokové ohřívače vody

Tlakové elektrické průtokové ohřívače vody jsou konstruovány pro jedno nebo více odběrných míst. Průtokový ohřívač je zpravidla umísťován na větev teplé užitkové vody tak, aby vzdálenost od vodovodní baterie nebo baterií, které jsou teplou vodou z tohoto zdroje teplé vody zásobovány, byla co nejkratší. Jedná se o velmi ekonomický ohřev užitkové vody vzhledem k absenci jakékoliv zásoby teplé vody podléhající průběžnému chladnutí v závislosti na kvalitě tepelné izolace příslušného zásobníku. Nezanedbatelným benefitem je rovněž velikost průtokového ohřívačen a jeho příjemný design umožňující eventuélní umístění v interiéru.   

KE STAŽENÍ

KATALOG OHŘÍVAČŮ

SEZNAM NÁVODŮ

VIDEA S PRODUKTY

Návody ke stažení naleznete u detailu ohřívače.

Naše průtokové ohřívače:

    Jsme jedničky v elektrickém ohřevu vody

             PRŮTOKOVÉ OHŘÍVAČE VODY

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů