Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY

MALÉ ZÁSOBNÍKY do 15-ti litrů

Ohřát vodu bez toho abyste museli být připojeni na vodovodní řád s teplou vodou může být těžkým oříškem. Vyřešit tento problém mohou malé elektrické zásobníkové ohřívače vody Wterm.

V zásadě jde o zásobníky s konvenčním způsobem ohřevu vody bez vysokých energetických nároků a s velmi úsporným provozem. Hodí se na všechna místa, kde není možné použít průtokový ohřívač (například z důvodu nedostatečné kapacity elektrické přípojky) nebo kde je zapotřebí mít okamžitě k dispozici vodu s vysokou teplotou. Výhodou jsou kompaktní rozměry ohřívačů. Jejich instalace je možná i do stísněných prostor. Umístění zvolte podle možností buď nad umyvadlo či dřez nebo pod ně.

Podle umístění a požadavků vybírejte ze dvou druhů malých elektrických zásobníkových ohřívačů vody:

- beztlaké zásobníkové ohřívače vody

Konstrukce těchto ohřívačů vyžaduje použití speciálních vodovodních baterií. Jejich úkolem je chránit zásobníkový ohřívač před působením tlaku z vodovodního řádu. Tím se výrazně snižují požadavky na konstrukci ohřívače, což vede k poklesu nákladů na výrobu. Baterie v sobě uzavírá studenou vodu z vodovodního řádu a teprve při spuštění průtoku teplé vody začíná z baterie proudit studená voda do ohřívače, kde je předpřipravená ohřátá voda vytlačována ven. Jde o jeden z nejekonomičtějších způsobů ohřevu vody. Beztlaké zásobníkové ohřívače jsou vhodné jen pro jedno odběrné místo. Pokud chcete obsloužit více odběrných míst, musíte ke každému připojit nový beztlaký ohřívač nebo použít tlakový ohřívač vody. U beztlakých zásobníkových ohřívačů nenajdete tlakovou nádobu, jejich rozměry jsou menší a lze je umístit do menších prostor.

- tlakové zásobníkové ohřívače vody

U tlakových zásobníkových ohřívačů vody máte možnost připojení na více odběrných míst najednou. Pro připojení tlakového ohřívače vody se využívá větev rozvodu teplé užitkové vody a umístění co nejblíže vodovodních baterií, které budou sloužit jako výstupní místa. Tlaková nádoba je sice konstrukčně komplikovanější, ale na rozdíl od beztlakých ohřívačů nepotřebujete speciální vodovodní baterii. Tlakový zásobníkový ohřívač můžete připojit na jakoukoli baterii.

KE STAŽENÍ

KATALOG OHŘÍVAČŮ

SEZNAM NÁVODŮ

VIDEA S PRODUKTY

Návody ke stažení naleznete u detailu ohřívače.

Naše zásobníkové ohřívače:

    Jsme jedničky v elektrickém ohřevu vody

           ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů