Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

TEPELNÁ ČERPADLA A JEJICH SESTAVY

Poskytujeme tepelná čerpadla vzduch voda ve formě monobloku, včetně příslušných nádob pro přípravu TUV, a s akumulační nádobou pro distribuci topného média do otopných soustav.

Tepelná čerpadla vzduch voda pracují na principu využití okolního vzduchu jakožto zdroje tepla. Venkovní jednotka dodává prostřednictvím vnitřní řídící jednotky teplou vodu do akumulační nádoby a z té si následně otopná soustava podle potřeb odebírá teplonosnou vodu. Prostřednictvím třícestného ventilu zajišťuje vnitřní řídící jednotka ohřev teplé užitkové vody podle toho, jaký objem zásobníku zvolíte - 200, 250 nebo 300 litrů, podle zvolené kombinace nádob v sestavě. Úkolem vnitřní jednotky tepelného čerpadla je rovněž dohřev v případě příliš nízké teploty venkovního prostředí a zároveň i ochrana zásoby TUV proti Legionele zvýšením teploty vody nad teplotní hranici, která je dostačující k zajištění eliminace těchto bakterií.

Vytápění tepelným čerpadlem je vhodné pro řadu objektů - tepelné čerpadlo do bytu nebo tepelné čerpadlo pro rod. dům vám zajistí příjemný způsob ohřevu vody i tepelný komfort. U tepelných čerpadel KOSPEL z naší nabídky můžete vybírat z několika různých sestav a výkonů. Podle potřeby můžete zvolit tepelné čerpadlo s 8, 10 nebo 12 kW, případně je k dispozici čerpadlo s nastavitelným výkonem 16 nebo 23 kW.

Wterm poskytuje nejen prodej tepelných čerpadel, ale také odborný servis.

Naše tepelná čerpadla:

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů