Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

Beztlakové vodovodní baterie řady ARMATURA a LUXUS

Beztlaké vodovodní baterie jsou určeny k instalaci k elektrickým beztlakým ohřívačům vody. Hlavní funkcí baterie je ochrana ohřívače před působením tlaku vody z vodovodního řádu. Díky tomu mohou být beztlaké ohřívače konstruovány velmi jednoduše, což se promítá i do jejich nízké ceny.

Jak beztlaká vodovodní baterie funguje?

Vodovodní baterie se připojuje na větev tlakového vodního řádu se studenou vodou. V baterii se tlak vody uzavírá. Teprve když chcete pustit teplou vodu, otevřete na baterii průtok. Studená voda je pak vedena buď do zásobníkového ohřívače, kde vytlačuje teplou vodu ze zásobníku ven nebo v případě průtokového ohřívače je voda ohřívána topným tělesem, kterým protéká.

U beztlaké vodovodní baterie se nesmí jakkoli uzavírat výtok vody z baterie, protože by došlo k poškození ohřívače v důsledku působení tlaku vody z vodovodního řádu. Doporučuje se kontrolovat výstupní perlátor, zda v něm nejsou obsaženy nečistoty, které by snižovaly nebo bránily průtoku vody.

Odkapávání vody z baterie během ohřevu nebo určitá prodleva při uzavírání tekoucí teplé vody není závadou, ale jde o stav odvozený od konstrukce použitého ohřívače.

Naše beztlaké vodovodní baterie:

V naší nabídce naleznete beztlaké směšovací vodovodní baterie typu „ab…“ (ARMATURA BASIC) nebo „al…“ (ARMATURA LUXUS). Podle způsobu ovládání si můžete zvolit pákové nebo kohoutkové baterie, podle typu ohřívače pak vyberte baterii pro zásobníkové nebo průtokové ohřívače. Podle umístění pak zvolte stojánkovou nebo horní baterii.

    Jsme jedničky v elektrickém ohřevu vody

             BEZTLAKÉ VODOVODNÍ BATERIE

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů