Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

Bojlery AQ

Zásobník horké užitkové vody se provozuje na tlakovém principu, čímž může obsluhovat několik odběrných míst. Nádoba zásobníku je vyrobena z ocelového smaltovaného plechu. Vnitřní prostor zásobníku je chráněn proti korozi umístěním magneziové anody.

Bojlery AQ (Aquastic) se řadí mezi svislé neboli stojaté bojlery. Závěsné nádoby zásobníků se umisťují svisle do rohů místností nebo připravených prostor odkud zásobují teplou vodou několik odběrných míst. Bojlery AQ nabízíme v objemech 30–200 litrů.

Bojler AQ je vybaven termostatem a tepelnou pojistkou. Termostat je vybaven polohou * pro ochranu před mrazem, při níž je teplota vody udržována nad 7 °C. Po dosažení teploty, která je nastavena na termostatu dojde k vypnutí ohřevu.

V případě havárie termostatu ohřev přeruší tepelná pojistka. Voda v zásobníku se může ohřát až na 65 °C.  Teplotu vody lze nastavit manuálně pomocí otočného kolečka termostatu. Zásobník je dodáván s pojistným a zpětným ventilem.

Návody ke stažení naleznete u detailu vybraného ohřívače.

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů