Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

Bojlery SLIM

Řadu bojlerů, zásobníků TUV, typu SLIM ECO jsme vyvinuli prioritně pro umístění v prostorech, kde je nutno instalovat zejména co nejužší zařízení (úzký výklenek a podobně). Vnější průměr zásobníku SLIM ECO činí ve všech litrážích 36 centimetrů. Jeho obal je tvořen kovovým pláštěm opatřeným elektrostaticky naneseným velmi kvalitním povlakem. K jednoduchosti ovládání je SLIM ECO vybaven elktronickým řízením, které umožňuje jak manuální ovládání běžným způsobem, tak i přednastaveným ECO programem nebo dálkovým ovládáním přes chytrý telefon pomocí spojení přes bluetooth si můžete nastavit vlastní program.

Ohřívač je vevnitř proti korozi chráněn, mimo elektrostaticky naneseného moderního keramického povlaku, anodou. K co nejsnažší výměně hořčíkové anody chránící vnitřek bojleru SLIM ECO proti korozi jsme umístili anodu ve vrchní části, tak aby nebylo nutno při pravidelné výměně zásobník SLIM ECO vypouštět. Stačí vypnout přívod elektrické energie, odstavit ohřívač SLIM ECO od přívodu tlakové studené vody a otevřít kohoutek teplé vody na baterii  Poté je možné vyměnit anodu za novou a opačným postupem zásobníkový ohřívač znova zprovoznit.

Zásobníky horké užitkové vody, v dodávaných objemech 30,50 a 80 litrů, jsou určeny k provozu v tlakovém rozvodu TUV. Toto zapojení do rozvodu vody umožňuje obsluhovat několik odběrných míst. Voda se může v zásobníku ohřát, dle nastavení termostatu, až na maximální teplotu 77°C. Avšak pozor na nebezpečí opaření hlavně u malých dětí a proto opatřete výstup z bojleru termoventilem s nastavením bezpečné výstupní teploty ke kohoutku teplé vody vodovodní baterie.  Pak výhodou nahřátí bojleru SLIM ECO na maximální teplotu je zvýšené množství, bezpečnostním ventilem smísené, teplé vody nad objem předmětného zásobníku. Po dosažení teploty, která je předvolena na regulačním kotouči, nebo ve vestavěném programu, dojde k vypnutí ohřevu termostatem, tuto skutečnost indikuje podsvícení v zelené barvě. Po ochlazení vody v zásobníku dojde samočinně k sepnutí ohřevu, které pak ohlašuje změna barvy podsvícení na červenou. Varianty litráží 20,40 a 60 litrů již nejsou vyráběny.

Termostat je vybaven polohou * (hvězdička) pro odstavený provoz s ochranou před mrazem, v této poloze je teplota vody v zásobníku udržována mírně nad 7°C.

K nastavení vlastního průběhu programu ohřevu v zásobníku si můžete stáhnout do svého chytrého mobilu, se systémem Android, příslušnou aplikaci fungující na spojení přes buetooth.  

Adresa ke stažení aplikace zdarma:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.wterm.slimeco&hl=cs 

Podrobný návod k instalaci a obsluze ve formátu .pdf si můžete stáhnout zde: SLIM ECO

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů