Kontaktujte nás

737 238 013

Kategorie

AKCE

Zde jsou pro Vás je připraveny ohřívače s akční slevou.

EPPE   za bezkonkurenční zaváděcí cenu - 9990,-Kč s DPH 
- technicky vysoce vyspělý, elektronický řízený, průtokový ohřívač se zobrazením požadované teploty na displeji ohřívače. Volbou nastavitelný maximální příkon 9-11-15kW respektive 17-21-24kW. Řízení okamžitého potřebného příkonu dle teploty vstupující vody a nastavení požadované teploty na výstupu. Více v návodu.
DELPO 3,5 DP nebo DELPO 3,5 HP za cenu  - 2990,- Kč s DPH
- třiapůl kilowatový beztlaký průtokový ohřívač spolu s pákovou stojánkovou nebo s nástěnnou baterií. Pro napojení na běžný elektrický rozvod s jističem 230V a 16A.
U stojánkové baterie na běžný roháček vodovodního řádu připojíte vstupní hadičku do této pákové baterie. Ohřívač můžete ponechat viset na hadičkách baterie.
V případě nástěnného provedení našroubujete baterii na 1/2" koncovku vycházející ze zdi.
 
FAFU 5 DP   - 2990,- Kč s DPH  nově na základě nabídky na výstavách Infotherma, Aquatherm, Krkonošský veleth v Trutnově a Frýdecko-Místeckém veletrhu 2018 nabízíme rovněž zásobníčky FN a FNA v této ceně.
- jedenapůl kilowatový pětilitrový beztlaký zásobníček teplé vody s pákovou stojánkovou baterií. Provedení FNA se zvýšeným příkonem 2000W. S napojením na běžný elektrický rozvod s jističem 230V a 10A. Na běžný roháček vodovodního řádu připojíte vstupní hadičku stojánkové pákové baterie. 
 

Jsme jedničky v elektrickém ohřevu vody

 

Kde nás najdete

Certifikovaná kvalita a garance záruky

Všechny námi dodávané výrobky jsou podrobovány přísným zkouškám renomovaných, certifikačních zkušeben. Na základě těchto zkoušek jsme vydali příslušná prohlášení o shodě, která Vám na vyžádání zašleme. Zároveň zaručujeme spěšné vyřízení všech našich garančních povinností. Pozorně si však přečtěte garanční podmínky provozu našich zařízení.

Kontaktujte nás

Info o zpracování osobních údajů